`
Het is nu
  4,6°C
  1014mbar 
  93%RH
NNO 4,3m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Sat 25-Jan 2,5 1,6 3,4 1020 1017 1022 91 89 94 0,0 3,4 0,0 6,2 3,3 0,4 5,6
Fri 24-Jan 3,3 2,9 3,9 1023 1021 1025 89 85 91 0,0 2,3 0,0 5,9 2,8 0,4 5,1
Thu 23-Jan 5,4 3,7 6,8 1030 1025 1036 90 84 93 0,0 1,4 0,0 6,2 2,0 0,4 5,2
Wed 22-Jan 4,2 2,2 5,9 1036 1035 1038 93 93 93 0,0 2,0 0,0 5,0 2,4 0,4 4,6
Tue 21-Jan 2,1 1,3 3,3 1041 1038 1044 92 91 93 0,0 2,7 0,0 7,0 2,8 0,4 6,8
Mon 20-Jan 4,1 1,0 7,1 1046 1044 1047 91 90 92 0,0 1,4 0,0 4,3 1,9 0,4 4,2
Sun 19-Jan 5,3 2,3 8,6 1039 1030 1046 83 66 90 3,1 3,4 0,0 9,0 3,6 0,6 9,9
Sat 18-Jan 5,4 3,6 7,7 1024 1018 1030 83 76 88 0,0 4,2 0,0 8,8 4,2 0,4 11,3
Fri 17-Jan 8,4 4,9 10,4 1013 1011 1018 84 78 90 0,5 6,0 2,7 9,7 6,2 2,7 14,4
Thu 16-Jan 7,3 4,2 10,1 1020 1014 1023 88 82 92 0,0 5,1 0,0 10,0 5,2 0,4 12,9
Wed 15-Jan 9,3 5,9 11,5 1008 1003 1020 82 73 90 1,6 8,3 1,5 13,3 9,9 1,5 18,2
Tue 14-Jan 10,1 8,5 11,9 1001 999 1003 87 82 92 2,6 9,7 2,8 14,2 12,2 2,8 19,7
Mon 13-Jan 7,3 5,3 10,3 1013 1002 1020 89 81 93 0,0 6,6 3,2 12,7 7,0 3,1 16,8
Sun 12-Jan 7,7 5,9 10,5 1019 1016 1022 86 83 90 0,0 7,5 2,5 11,2 8,4 2,5 15,8
Sat 11-Jan 6,4 5,3 7,6 1027 1022 1030 83 80 90 0,0 7,4 2,7 10,2 7,9 2,7 12,7
Fri 10-Jan 7,2 3,8 9,1 1018 1007 1030 88 77 91 2,6 3,8 0,0 6,8 3,7 0,4 7,5
Thu 09-Jan 11,0 9,1 12,2 1010 1005 1019 91 87 94 2,1 7,0 0,0 10,8 7,5 1,3 13,2
Wed 08-Jan 9,9 8,3 11,1 1021 1019 1023 93 92 93 1,6 5,1 0,0 10,2 5,6 0,6 12,4
Tue 07-Jan 6,7 5,1 8,3 1023 1019 1026 91 88 92 0,5 6,0 1,5 10,6 6,2 1,5 13,1
Mon 06-Jan 6,3 5,1 7,4 1023 1018 1030 85 77 91 0,0 6,0 2,8 8,5 5,8 2,8 11,0
Sun 05-Jan 7,0 6,6 8,0 1032 1030 1034 87 82 90 0,5 4,0 0,4 7,7 3,7 0,4 9,1
Sat 04-Jan 7,0 4,9 8,8 1030 1028 1033 86 81 90 0,0 4,1 0,0 9,5 4,2 0,4 11,0
Fri 03-Jan 8,1 4,8 10,1 1018 1013 1028 88 80 92 1,0 6,0 0,0 10,0 6,4 0,4 12,2
Thu 02-Jan 4,5 2,6 7,9 1023 1017 1028 92 89 94 0,0 5,5 0,4 9,7 5,4 0,4 11,2
Wed 01-Jan 3,1 2,1 4,4 1030 1028 1033 90 89 92 0,0 3,6 0,0 7,5 3,4 0,4 7,2
Tue 31-Dec 5,2 2,8 8,3 1032 1028 1034 89 82 91 0,0 2,3 0,0 6,9 2,8 0,4 6,3
Mon 30-Dec 4,4 2,2 6,9 1029 1026 1032 77 71 82 0,0 5,8 1,7 8,4 5,3 1,7 8,4
Sun 29-Dec 3,1 1,3 5,1 1035 1032 1037 87 77 92 0,0 3,3 0,0 6,8 3,2 0,8 6,9
Sat 28-Dec 4,6 2,0 6,4 1037 1035 1038 87 85 91 0,0 1,7 0,0 5,7 2,0 0,4 4,7
Fri 27-Dec 5,8 3,5 7,3 1026 1015 1036 92 88 93 0,0 2,5 0,0 6,2 2,5 0,4 5,6