`
Het is nu
  8,4°C
  1020mbar 
  72%RH
NNO 6,2m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Fri 27-Mar 8,7 3,4 14,3 1017 1015 1018 61 45 78 0,0 4,1 0,4 7,4 4,1 0,4 8,5
Thu 26-Mar 7,8 2,7 12,3 36088 1017 100000 47 33 65 0,0 3,9 0,0 8,0 3,9 0,4 8,3
Wed 25-Mar 7,1 1,8 12,0 1022 1020 1024 44 30 55 0,0 3,5 0,0 7,4 3,4 0,8 7,0
Tue 24-Mar 6,9 0,4 13,0 1025 1023 1027 47 32 61 0,0 3,6 0,4 6,9 3,5 0,4 6,3
Mon 23-Mar 6,2 1,4 11,0 1026 1025 1028 48 33 63 0,0 5,5 2,3 8,4 5,7 2,3 10,0
Sun 22-Mar 6,3 2,2 10,6 1025 1024 1026 56 40 70 0,0 5,7 2,2 9,8 6,2 2,2 11,8
Sat 21-Mar 6,3 3,1 10,2 1024 1022 1025 67 53 87 0,0 5,8 1,8 9,7 6,3 1,8 11,7
Fri 20-Mar 8,0 5,4 9,8 1023 1021 1025 77 61 87 0,0 5,0 1,8 7,9 5,1 1,8 9,3
Thu 19-Mar 9,4 7,2 12,6 1021 1021 1022 88 78 91 0,0 2,3 0,0 6,2 2,6 0,2 6,4
Wed 18-Mar 10,6 6,9 15,5 1022 1021 1024 70 55 88 0,0 4,5 0,0 8,0 4,2 0,8 8,5
Tue 17-Mar 9,1 4,9 14,3 36094 1023 100000 76 58 91 0,0 4,6 0,8 7,7 4,3 0,8 8,0
Mon 16-Mar 8,3 4,9 12,0 1016 1008 1023 83 67 91 0,0 0,3 0,0 2,5 1,6 0,4 2,5
Sun 15-Mar 9,7 8,2 11,9 1008 1006 1011 83 74 90 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Sat 14-Mar 7,9 4,5 12,5 1014 1011 1017 84 65 91 0,0 3,2 0,0 9,0 4,5 0,4 27,4
Thu 12-Mar 9,3 7,3 11,4 1005 1001 1008 74 56 92 0,5 8,4 5,1 11,8 10,8 4,7 19,3
Wed 11-Mar 11,3 9,2 13,4 1006 1003 1008 90 83 94 4,7 6,0 1,8 10,2 6,4 1,8 14,6
Tue 10-Mar 10,0 6,8 11,6 1001 999 1005 92 90 93 11,4 9,0 5,6 12,5 12,0 4,9 20,0
Mon 09-Mar 8,6 6,5 11,1 1008 893 1011 83 74 90 1,0 5,4 0,0 9,8 5,5 1,7 11,6
Sun 08-Mar 9,4 7,5 11,4 1007 1005 1009 85 81 90 0,0 7,6 3,7 12,3 8,4 3,5 14,7
Fri 06-Mar 5,8 4,4 7,7 998 987 1010 91 88 95 15,5 4,5 0,0 7,1 4,4 0,6 8,4
Thu 05-Mar 5,7 5,1 6,5 993 986 1004 91 86 94 15,5 4,7 1,3 8,4 4,8 1,3 8,8
Wed 04-Mar 7,3 4,0 11,3 1008 1004 1010 83 66 90 1,0 3,1 0,0 7,1 3,1 0,4 7,1
Tue 03-Mar 5,5 2,4 9,9 1001 995 1006 83 69 89 1,6 4,8 0,6 8,0 4,5 0,6 10,8
Mon 02-Mar 5,8 3,2 8,1 989 986 995 89 84 92 7,3 4,5 0,0 9,0 4,5 0,4 10,1
Sun 01-Mar 6,1 5,0 9,3 990 989 991 82 72 87 1,6 8,0 2,7 13,2 9,2 2,7 19,7
Sat 29-Feb 8,4 5,1 11,4 989 982 998 81 67 92 1,0 9,1 6,5 12,7 11,5 6,8 17,5
Fri 28-Feb 4,8 2,1 8,3 1009 998 1015 84 73 93 5,7 6,2 0,0 12,9 7,2 0,4 17,3
Thu 27-Feb 3,7 2,4 5,1 1001 994 1010 84 74 91 7,3 4,4 0,0 9,7 4,6 0,4 11,2
Wed 26-Feb 4,7 1,8 7,2 999 991 1005 83 72 92 8,8 5,1 1,5 8,0 5,4 1,5 10,8
Tue 25-Feb 7,3 2,9 9,6 998 992 1003 79 71 89 5,7 5,9 0,0 9,7 6,2 0,8 12,1