`
Het is nu
  28,3°C
  1011mbar 
  59%RH
NNO 4,5m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Sat 08-Aug 28,4 19,8 35,9 1015 1014 1016 50 26 79 0,0 2,5 0,0 6,9 2,9 0,4 30,3
Fri 07-Aug 26,8 -0,8 34,5 1015 1014 1016 54 30 78 0,0 2,1 0,0 5,0 2,3 0,4 4,4
Thu 06-Aug 22,7 15,9 29,3 1014 1012 1015 66 44 83 0,0 2,2 0,0 5,4 2,4 0,4 26,0
Wed 05-Aug 21,6 15,3 28,7 1011 1010 1012 58 37 76 0,0 4,4 0,0 7,2 4,4 0,4 7,4
Tue 04-Aug 18,2 10,5 23,5 1013 1011 1014 66 45 88 0,0 1,5 0,0 6,0 2,2 0,4 4,7
Mon 03-Aug 17,1 14,9 21,9 1011 1010 1012 79 64 86 3,1 2,6 0,0 6,9 2,9 0,4 6,7
Sun 02-Aug 18,9 15,2 22,5 1012 1010 1013 71 51 87 0,0 2,8 0,0 6,6 3,0 0,4 6,5
Sat 01-Aug 21,5 18,0 26,1 1011 1007 1012 74 54 86 2,6 3,4 0,0 6,9 3,5 0,4 8,1
Fri 31-Jul 26,7 17,6 35,1 1011 1007 1014 48 27 69 0,0 3,7 0,4 8,3 3,6 0,4 7,9
Thu 30-Jul 21,2 13,8 27,6 1016 1014 1017 58 39 77 0,0 1,8 0,0 5,3 2,1 0,4 4,5
Wed 29-Jul 20,1 15,9 22,2 1017 1016 1017 54 47 67 0,0 2,7 0,0 6,3 3,3 0,4 6,4
Tue 28-Jul 18,9 15,9 22,1 1007 1003 1011 73 57 84 0,0 4,8 0,0 7,7 5,2 0,4 10,3
Mon 27-Jul 19,3 15,8 26,3 1007 1002 1011 74 55 82 0,5 4,2 0,0 8,8 4,2 1,3 11,2
Sun 26-Jul 19,2 16,4 22,6 1007 1002 1011 77 62 91 6,7 4,7 1,7 7,4 4,8 1,7 9,1
Sat 25-Jul 18,9 16,4 24,3 1006 1002 1009 82 63 90 10,4 4,9 1,3 8,9 4,7 1,3 9,1
Fri 24-Jul 20,1 16,4 24,3 1009 1007 1009 71 59 84 0,0 3,0 0,0 6,8 3,0 0,4 7,7
Thu 23-Jul 19,7 12,7 25,8 1013 1009 1017 60 41 80 0,0 3,1 0,0 7,4 3,3 0,4 6,8
Wed 22-Jul 16,1 9,9 20,6 1020 1017 1022 66 40 86 0,0 1,7 0,0 6,0 2,5 0,4 6,0
Tue 21-Jul 15,5 9,3 21,5 1021 1020 1022 68 50 86 0,0 1,9 0,0 6,6 2,7 0,4 7,4
Mon 20-Jul 16,7 11,8 20,2 1017 1015 1020 70 52 88 0,0 3,1 0,0 7,1 3,2 0,4 7,7
Sun 19-Jul 17,9 14,1 23,5 1013 1011 1015 82 69 90 0,5 3,0 0,0 7,9 3,1 0,4 7,6
Sat 18-Jul 20,9 16,3 25,9 1015 1013 1017 73 60 87 0,0 2,1 0,0 6,3 2,4 0,4 5,6
Fri 17-Jul 19,5 15,8 25,4 1017 1016 1017 76 53 88 0,0 1,6 0,0 5,7 2,2 0,4 5,6
Thu 16-Jul 16,5 14,7 19,1 1014 1011 1017 84 73 91 4,1 3,0 0,0 6,9 3,1 0,4 7,4
Wed 15-Jul 17,3 10,9 22,7 1011 1010 1012 71 54 86 0,0 1,7 0,0 6,3 2,4 0,4 5,2
Tue 14-Jul 17,0 14,1 19,2 1012 1010 1015 79 69 88 1,6 2,7 0,0 6,9 2,7 0,4 5,3
Mon 13-Jul 19,0 10,9 24,4 1020 1015 1023 62 39 86 0,0 1,8 0,0 5,3 2,1 0,4 4,3
Sun 12-Jul 16,1 9,6 22,0 1024 1023 1026 69 52 90 0,0 1,8 0,0 6,0 2,4 0,4 6,2
Sat 11-Jul 15,3 10,1 20,6 1021 1017 1024 77 61 88 0,5 1,9 0,0 6,5 2,7 0,4 5,6
Fri 10-Jul 16,1 11,8 18,5 1010 1004 1017 80 59 92 4,7 3,5 0,0 7,4 3,7 0,4 7,5