`
Het is nu
  -0,2°C
  1014mbar 
  84%RH
Nord 5,0m/s
  0,0mm
  


Weergegevens - beknopt overzicht - afgelopen 30 dagen.

klik op de datum om de details van die dag te zien
Datum Temperatuur Luchtdruk (mbar) Lucht.vh. (%RH) Regen (mm) Wind (m/s) Windstoot (m/s)
GemMinMax GemMinMax GemMinMax Som GemMinMax GemMinMax
Mon 21-Jan -0,5 -4,9 4,8 1021 1015 1023 86 82 90 0,0 2,4 0,0 6,2 2,7 0,4 5,4
Sun 20-Jan -1,0 -3,4 2,6 1016 1012 1022 80 67 87 0,0 2,1 0,0 5,4 2,4 0,4 4,6
Sat 19-Jan 0,5 -1,2 3,4 1014 1011 1017 86 75 92 0,0 3,3 0,0 6,2 3,3 1,3 6,4
Fri 18-Jan 1,4 -0,5 3,8 1017 1014 1019 90 83 91 0,0 1,9 0,0 6,6 2,2 0,4 8,7
Thu 17-Jan 3,9 2,0 5,2 1005 1000 1014 87 77 91 7,3 4,8 0,0 10,2 5,1 0,6 14,1
Wed 16-Jan 6,4 4,9 7,6 1007 1000 1013 86 82 90 1,6 7,5 0,4 10,2 8,1 0,4 13,0
Tue 15-Jan 6,3 3,6 8,0 1017 1013 1020 88 83 90 0,0 5,3 1,5 8,0 5,4 1,5 10,3
Mon 14-Jan 6,3 3,5 7,9 1015 1007 1020 83 72 89 2,1 4,5 0,0 8,5 4,6 0,4 10,4
Sun 13-Jan 8,7 7,8 9,4 1008 1004 1013 88 77 92 2,1 6,3 2,0 9,5 7,0 2,0 11,9
Sat 12-Jan 7,6 6,6 8,6 1018 1013 1025 87 82 90 0,0 5,3 1,1 8,5 5,5 1,1 10,3
Fri 11-Jan 6,7 5,1 8,4 1025 1023 1026 90 86 93 1,6 3,6 0,0 7,6 3,6 0,6 8,0
Thu 10-Jan 3,5 0,6 5,5 1027 1025 1028 84 79 90 0,5 1,5 0,0 6,0 2,1 0,4 5,6
Wed 09-Jan 5,2 3,3 7,2 1022 1019 1025 77 68 89 3,1 5,3 0,8 9,7 5,6 0,8 13,7
Tue 08-Jan 7,3 5,6 9,2 1020 1018 1021 81 73 90 3,1 6,9 4,3 10,2 7,9 4,3 13,5
Mon 07-Jan 7,6 5,8 8,9 1029 1021 1034 89 86 91 0,5 4,4 0,0 8,8 5,0 0,4 11,2
Sun 06-Jan 6,0 5,2 6,6 1033 1032 1034 85 79 88 0,0 2,1 0,0 6,3 2,4 0,4 5,2
Sat 05-Jan 6,7 5,4 7,3 1033 1033 1035 87 83 92 1,0 3,9 0,4 7,2 3,8 0,4 6,7
Fri 04-Jan 4,9 3,1 7,1 1038 1034 1040 86 81 92 0,5 2,8 0,0 6,3 2,9 0,4 6,2
Thu 03-Jan 3,9 1,4 6,6 1039 1039 1040 87 78 91 2,1 1,3 0,0 5,3 1,8 0,4 4,1
Wed 02-Jan 6,1 4,1 7,3 1037 1034 1040 73 62 85 0,0 3,9 0,0 9,9 4,2 0,4 13,4
Tue 01-Jan 7,9 6,0 9,2 1031 1029 1034 83 60 90 1,0 4,6 1,7 9,1 4,6 1,7 12,4
Mon 31-Dec 9,1 7,7 11,0 1033 1032 1034 90 86 92 0,0 3,3 0,8 7,1 3,2 0,8 6,4
Sun 30-Dec 8,2 6,2 9,8 1032 1031 1033 87 82 91 0,0 3,1 0,0 6,5 3,1 0,4 7,2
Sat 29-Dec 7,6 5,2 10,6 1030 1027 1032 87 77 91 0,0 5,8 2,0 9,0 6,0 2,0 30,2
Fri 28-Dec 2,0 -1,6 5,2 1028 1025 1031 91 89 93 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Thu 27-Dec 1,7 -1,1 5,4 1026 1025 1028 82 65 90 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Wed 26-Dec 3,1 1,1 5,2 1031 1028 1033 86 82 89 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Tue 25-Dec 3,9 2,3 6,3 1034 1033 1035 82 76 86 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Mon 24-Dec 6,9 5,4 9,4 1029 1019 1035 80 69 91 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Sun 23-Dec 7,7 6,2 9,8 1014 1011 1019 90 89 91 5,3 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0